Неймовірно низькі ціни на чартер Київ-Бургас анонсовано для серпня-вересня 2017 року! Усі, хто збирався на відпочинок у Болгарію, не пропустіть такої нагоди. Найвигідніші тарифи від різних перевізників зібрано на порталі skyscanner.ru.

Наприклад, ми обрали для вильоту кінець серпня, проте є й інші дати.

Особливості подорожі в Болгарію

Для того, щоб подорожувати Болгарією, українцям потрібно оформлювати візу, проте отримати її зовсім нескладно. Головне, не зволікати й не відкладати оформлення документів на останню мить.

Де зупинитися в Болгарії?

Щоб Вам не довелося під час відпочинку ще й займатися питаннями розміщення, пропонуємо подбати про ці аспекти заздалегідь. Наприклад, на порталах hotelscombined.com і booking.com можна вигідно забронювати місця в недорогих готелях або хостелах.

Номери у готелях більш високого класу вибирайте за допомогою сервісу travelponey.com, що пропонує всім своїм користувачам $35 знижки за перше оформлене тут бронювання.

Якщо ж під час відпочинку віддаєте перевагу приватному помешканню, тоді завітайте на сайт airbnb.com, щоб вигідно забронювати затишне житло у вигляді котеджу, будиночка, квартири або ж кімнати. До речі, тут також винагородять Ваше перше замовлення сумою в $18, тому не зволікайте й заощаджуйте!