Найкращі подорожі – із мінімальним бюджетом, чи не так? Авіакомпанія Ryanair анонсувала нечуваний розпродаж квитків – вартість перельоту Брюссель-Софія всього лише за 0,49 євро!

Як скористатися пропозицією?

Авіаперельоти за 0,49 євро із Брюсселя в Софію і у зворотньому напрямку вже доступні у перевізника, анонсованою пропозицією можна скористатися для польотів у січні 2018 року. Ви можете підібрати зручні для себе дати на порталі ryanair.com, а найвигіднішу ціну Вам запропонують ось тут momondo.fr.

Для прикладу подаємо свій варіант бронювання.

Як вигідно орендувати житло?

Щоб Ваш відпочинок проходив комфортно й злагоджено, подбайте про оренду житла заздалегідь. Зокрема, на порталах hotelscombined.com і booking.com зможете вигідно забронювати недорогі місця в готелях або й хостелах.

Якщо бажаєте відпочивати у комфортніших умовах, скористайтеся послугами сайту travelponey.com, де зібрано для Вас найкращі готелі високого й середнього класу. На порталі Вам також запропонують знижку в $35 за перше бронювання послуг.

Якщо прагнете домашнього затишку на відпочинку, тоді забронюйте для себе приватне помешкання через ресурс airbnb.com. І не забудьте про свої $18 вигоди за перше замовлення тут!