Мріяли вирушити в подорож цієї весною? Перевізник RyanAir пропонує найкращі ціни на авіаперельоти між Польщею і Бельгією в обидва напрямки!

Швидше заходьте на офіційний портал компанії https://www.ryanair.com, саме там для бронювання доступні квитки за ціною 39 польських злотих, що складає близько 9€ в один кінець або ж 18€ – за квитки із Польщі в Бельгію та у зворотньому напрямку.

Наприклад, ми забронювали переліт на кінець травня, але подібну ціну зафіксовано й на інші весняні дати.

Особливості мандрівки

Зверніть увагу, що летіти в Брюссель можна з Варшави або з Гданська. Щоб обрати найдешевший трансфер до самої Польщі, перегляньте акційні пропозиції нашого сайту. Також потурбуйтеся про оформлення шенгенської візи, якщо не маєте актуальної, для мандрівок у межах обох країн.

Де розміститися в Бельгії?

Щоб насолоджуватися справді комфортним відпочинком бажано заздалегідь потурбуватися й про розміщення. Зокрема, ресурси hotelscombined.com і booking.com допоможуть вирішити питання з недорогими готелями й хостелами, а портал travelponey.com зручний для пошуку місць у готелях більш високого рівня. Якщо бронювати місця в готелі через останній ресурс, то матимете ще й додаткову знижку $35.

Натомість із орендою приватного житла Вам допоможе airbnb.com, що також пропонує бонус у розмірі $18.