Чудова нагода вирушити в мандри Данією! Авіаперевізник Wizz Air анонсував розпродаж на перельоти до Біллунна: ціни стартують від 20€ за переліт в обидва боки!

Як скористатися пропозицією?

Квитки за промо-ціною на переліт Гданськ-Біллунн доступні на сайті авіаперевізника, просто заходите на wizzair.com і обираєте зручні для себе дати. Наразі для бронювання за мінімальною ціною доступні дати влітку й восени 2017 року. На сайті доступні як квитки за промо-ціною для всіх користувачів (їхня кількість постійно зменшується), так і квитки за найнижчим тарифом для учасників програми лояльності WIZZ Discount Club (останніх значно більше).

Ми обрали для подорожі липень, а Ви вже визначилися зі своїми бажаннями? Між іншим, саме в Біллунні розташована штаб-квартира компанії Лего й прекрасний парк розваг Леголенд!

А щоб українцям вигідно дістатися самої Польщі, радимо не забувати слідкувати за нашими актуальними пропозиціями бюджетних перевезень.

Як орендувати житло в Біллунні?

Для оренди дешевого готелю чи хостелу радимо зайти на hotelscombined.com або booking.com. Готель високого рівня обирайте на travelponey.com, зі знижкою в $35. Приватне помешкання шукайте на airbnb.com, зі знижкою $18.