Авіаперевізник Ryanair анонсував найвигідніші ціни на перельоти Польща-Німеччина. Квитки в обидва боки коштують всього лише 10 євро! Вирушаймо!

Як скористатися пропозицією?

Квитки за промо-ціною доступні на сайті авіаперевізника www.ryanair.com. Анонсована пропозиція стосується перельоту між польським Жешувом і німецьким Берліном, що вельми зручно, якщо довірити вирішити питання «Як дешево дістатися до Польщі?» заздалегідь, за допомогою спеціальних пропозицій нашого порталу.

Забронювати переліт за найнижчою ціною в 21 польський злотий може кожен користувач, жодних додаткових умов при оформленні бронювання не висувається. Якнайбільше – доведеться заплатити комісію в неповний 1 польський злотий, якщо оплачуватимете переліт із кредитних коштів на картці або ж скористаєтеся власними коштами через систему PayPal.

Наразі за промо-ціною наявні квитки на травень і всі літні місяці. Наприклад, ми бронюємо переліт у Берлін на липень поточного року, а коли плануєте вирушити в мандри Ви?

Як забронювати житло в Берліні?

Для вигідного й зручного бронювання бюджетного житла скористайтеся ресурсами hotelscombined.com або booking.com. Орендувати готель високого класу можна на travelponey.com, зі знижкою $35 за перше використання порталу. А приватне житло можна знайти через airbnb.com, зі знижкою в $18.