Насолодитися принадами Азії можна тільки відвідавши Малайзію – саме такий закон існує у справжніх мандрівників! Час обирати – до 30 квітня авіаквитки від авіаперевізника AirAsia коштують від 10$ у межах самої країни, а для закордонного сполучення – стартують від 12-15$!

Скористатися акційною пропозицією найкраще за допомогою офіційного порталу http://www.airasia.com/ot/en/promotion.page, де подано вичерпний перелік доступних перельотів.

Не забувайте, що акційна пропозиція триває тільки до 30 квітня, а от самі квитки можна купувати на дати від квітня 2017 аж до лютого 2018 – вистачить на будь-який смак!

Особливості мандрівки

Як відомо, мандрувати Малайзією до 30 днів українцям можна вільно, без оформлення якихось додаткових документів. Щоб дістатися країни, можна скористатися нашими маршрутами, наприклад, до Сінгапуру, а вже звідти за 12-15$ злітати в Куала-Лумпур чи інше малайзійське місто.

Як забронювати житло?

Недорогі місця в хостелах або номери в бюджетних готелях радимо орендувати через сайти hotelscombined.com і booking.com, ціни тут справді тішать!

Щоб розміститися з більшим комфортом, забронюйте місця через сервіс travelponey.com і отримайте приємний бонус у $35! А от портал airbnb.com допоможе в пошуку приватного житла, ще й винагородить Ваше замовлення сумою у $18.