Авіаперевізник ВізЕйр анонсував новий бюджетний авіарейс між Варшавою й Агадиром! Щосереди й щоп’ятниці, починаючи з кінця червня, можна досить вигідно злітати в Марокко. Квитки доступні на офіційному порталі авіакомпанії wizzair.com.

Зокрема, ми вирішили забронювати квитки на дати у вересні, оскільки вартість квитків саме на цей місяць є найнижчою. Стандартний авіамаршрут Варшава-Агадир обійдеться в 189 польських злотих, або приблизно в 45€.

Якщо ж Ви є членом Wizz Discount Club, тоді вартість такого перельоту для Вас знижується до 144 польських злотих, або ж 34€!

Особливості подорожі до Марокко

Для того, щоб подорожувати країною Марокко, українцям слід оформити відповідну візу, вартість якої не є дорогою. Щоб дістатися до самої Варшави, скористайтеся нашими анонсами вигідних автобусних турів чи авіаквитків до Варшави.

Де розміститися в Марокко?

Щоб забезпечити себе житлом в Агадирі під час відпочинку, скористайтеся послугами ресурсів hotelscombined.com або booking.com для бронювання недорогих готелів чи хостелів.

Готелі середнього або вищого класу обирайте на travelponey.com, де можна отримати знижку $35 за перше замовлення послуг.

Проживання в приватних кімнатах, квартирах чи будинках можна обрати через портал airbnb.com зі знижкою в розмірі $18!