Анонс вигідної пропозиції від польської туристичної компанії Rainbow Tours S.A.: бюджетний виліт до Чорногорії уже в липні. Витрати на чартерний переліт в обидва боки – від 77 євро! Гайда?

Як скористатися можливістю?

Квитки за промо-ціною вже доступні на порталі charterflights.r.pl, варто не зволікати, оскільки виліт із Польщі заплановано на 13 липня 2017 року (четвер)! Усі рейси прямі, до вартості перельоту включено до 20 кг багажу.

Анонсована пропозиція передбачає такий маршрут: 13 липня – переліт Познань-Подгориця (Чорногорія), 20 або 27 липня – переліт Подгориця-Катовіце. Вирушаємо?

Як вигідно орендувати житло в Чорногорії?

Існує декілька варіантів для економного проживання на період Вашої мандрівки. Якщо маєте доволі лімітований бюджет на подорож, тоді найкращим варіантом для Вас буде зупинятися в дешевих готелях і хостелах. Забронювати такі місця доволі зручно через сервіси hotelscombined.com і booking.com.

Готелі вищого рівня комфорту Вам завжди допоможуть вигідно знайти на порталі travelponey.com, якщо ж Ви користуєтеся сервісом уперше, отримаєте ще й приємний бонус у розмірі $35.

Приватне помешкання можна підшукати на сайті airbnb.com, де новачкам також запропонують знижку в сумі $18.