Нечуваний розпродаж від перевізників KLM та Air France на честь скасування візового режиму для українців! Саме тепер можна злітати до Європи з Києва від 126€ туди-назад.

Як скористатися пропозицією?

Квитки за анонсованою ціною вже доступні на порталах офіційних перевізників, а дешевше всього їх бронювати й купувати через ресурс aviasales.ru. Наразі мандрівники можуть вибирати перельоти з Києва до таких міст, як Аліканте, Болонья, Більбао, Валенсія, Гетеборг, Гамбург, Дюссельдорф, Ліон, Лісабон, Малага, Марсель, Осло й Тулуза.

Щодо термінів, на які можна обирати квитки за найнижчою ціною, то наразі доступні подорожі в період від жовтня 2017 року до березня 2018 року.

Як вигідно орендувати житло?

Якщо Ви налаштовані подорожувати з мінімальними втратами для свого бюджету, тоді завітайте на портали hotelscombined.com або booking.com, де зможете вигідно забронювати місця в недорогих готелях та бюджетних хостелах для мандрівників.

Коли ж Вам захочеться відпочити у більш вишуканих умовах, тоді – до Ваших послуг сервіс travelponey.com, який дозволить обрати кращі місця в готелях середнього й високого рівня обслуговування. Також портал нарахує кожному новому клієнтові бонус у розмірі $35 за перше бронювання житла.

Приватні помешкання шукайте на сайті airbnb.com та отримуйте тут приємний бонус $18 за користування порталом!