Дешево й вигідно відпочити влітку – про що іще можна мріяти? Бюджетні варіанти перельотів до 30 євро в один бік пропонують лоукости Варшави. Поспішайте забронювати місця!

Як скористатися пропозицією?

Найвигідніші ціни на квитки доступні на сайтах авіаперевізників Wizzair.com і Ryanair.com. Слід пам’ятати, що мінімальна ціна на польоти з ВізЕйр доступна лише для учасників програми лояльності Wizz Discount Club.

Оскільки рейси до 30 євро анонсовано з Варшави, не забувайте про вигідні пропозиції нашого порталу, щоб недорого доїхати в Польщу.

Самі маршрути подаємо нижче.

– у Ryanair:

  • 7 євро – квиток до Осло (усе літо);
  • 13 євро- політ до м. Ейндговен (21 липня, 02 серпня);
  • 30 євро – квитки до Афін (27 липня, серпень) і Кальярі (22, 26, 29 липня, 05 серпня);

– у Wizzair:

  • 9 євро – рейс до Мілану (липень-серпень);
  • 15 євро – переліт до Альгеро, о. Сардинія (липень);
  • 20 євро – квиток до Ніцци (27 липня, 08 серпня).

Як вигідно орендувати помешкання?

Якщо плануєте Вашу мандрівку заздалегідь, радимо звернутися до послуг ресурсів hotelscombined.com або ж booking.com. Обидва портали мають найкращі пропозиції номерів у недорогих готелях і хостелах.

Звісно, Ви можете провести свій відпочинок і в більш вишуканих місцях, зокрема, зручно забронювати готелі середнього або високого класу через сайт travelponey.com. Кожне перше замовлення від нового користувача тут винагороджують знижкою в еквіваленті $35.

Приватні будиночки, умебльовані квартири чи кімнати для мандрівників завжди знайдуться на порталі airbnb.com. І не забувайте, що тут дарують $18 за перше замовлення.