Ісландський авіаперевізник WOWAir анонсував чудовий літній розпродаж на перельоти між містами Європи й США. Мінімальна ціна квитків в один бік стартує від $55, а варіантів – безліч!

Як скористатися пропозицією?

Квитки за акційною ціною доступні на сайті wowair.us, найзручніше вибирати локальну версію порталу для тієї країни, із якої плануєте починати свої мандри. Пропозиція стосується безлічі міст у Європі і США, найбільше дат – саме у червні поточного року. Рейси виконуються зі стикуванням у м. Рейк’явік, до вартості включено сам переліт і перевезення ручної поклажі вагою до 7 кг.

Ми вже визначилися зі своїми датами для мандрів, а як у Вас справи?

Як вигідно обрати житло на час подорожі?

Щоб на час подорожі Вам не доводилося перейматися питаннями проживання, радимо заздалегідь подбати про своє розміщення. Зокрема, Ви завжди можете вигідно забронювати місця в недорогих готелях або хостелах через портали hotelscombined.com і booking.com.

Для проживання в більш комфортних умовах слід звернутися за допомогою на ресурс travelponey.com, де зібрано кращі пропозиції номерів у готелів високого та середнього рівнів. Також Ви можете претендувати на знижку в розмірі $35, якщо вперше оформлюєте своє замовлення через згаданий ресурс.

Щоб вигідно розміститися в приватних апартаментах, мебльованій квартирі чи кімнаті, завітайте на сайт airbnb.com, де Вам запропонують широкий вибір приватного помешкання, а також нададуть бонус в сумі $18 за перше оформлене тут замовлення.