Мріяли побувати в США? Здається, саме зараз Ви максимально наблизилися до своєї мети: авіакомпанія Austrian Airlines спільно з Unaited Airlines оголосили нечуваний розпродаж! За ціною від 410 євро з особи можна побувати або в Нью-Йорку, або в Маямі, а після того – повернутися до Києва.

Як скористатися пропозицією?

Щоб не витрачати зайвих коштів, радимо чимшвидше бронювати квитки, які вже доступні на офіційному сайті momondo.de. До вартості квитків включено як перевезення багажу, так і харчування під час перельоту. Рейс непрямий, із пересадкою, що гарантує Вам море нових вражень!

 

За найнижчою ціною доступні дати в серпні-вересні поточного року. Ви вже запланували свою подорож?

Як вигідно забронювати житло?

Щоб подорож тішила не тільки Вас, а й ваш гаманець, потурбуйтеся заздалегідь про бронювання свого житла. Наприклад, обрати недорогі місця в готелі або хостелі завжди можна через портали hotelscombined.com і booking.com.

Проживання в готелях середнього та високого рівнів знайдете на ресурсі travelponey.com, а додатково за Ваше перше замовлення одержите тут $35 знижки.

Якщо ж Вам до душі проживання в приватних садибах, хочеться орендувати квартиру чи умебльовану кімнату, тоді в нагоді стане портал airbnb.com, де також пропонують бонус у сумі $18 на перше оформлене замовлення.