Акція Free Seats від перевізника AirAsia стартувала й триватиме до 11 червня 2017 року включно! Суть пропозиції проста: за $4 можна облітати безліч азійських міст.

Як скористатися пропозицією?

Квитки за анонсованою ціною від 4 доларів уже доступні на порталі airasia.com/my/en/. Щоб забронювати свій переліт, слід вступити до Клубу лояльності з AirAsia, це безплатно.

Повний перелік напрямків і цін за промо-пропозицією можна підібрати тут. Для бронювання доступні перельоти в період 15 січня 2018 – 28 серпня 2018, готуватися до мандрів варто заздалегідь.

Ми вже готові летіти, а Ви плануєте?

Як вигідно орендувати помешкання?

Щоб упродовж мандрівки насолоджуватися виключно відпочинком і приємними враженнями, радимо Вам заздалегідь орендувати вигідні номери або місця в бюджетних готелях чи хостелах. Зробити це можна за допомогою сервісів hotelscombined.com або booking.com.

Якщо прагнете проживати у більш комфортних умовах, тоді слід звернутися за допомогою на портал travelponey.com. Запропонований сайт завжди має вичерпну інформацію щодо актуальних пропозицій від готелів середнього й високого класів. Також Вам запропонують тут знижку в сумі $35 за перше бронювання послуг.

Приватні будинки, мебльовані квартири чи зручні кімнати можна вигідно орендувати через сайт airbnb.com. Тут не тільки збирають найкращі пропозиції приватних помешкань, а ще й пропонують користувачам бонус у розмірі $18 при першому замовленні на сайті.