Встигніть на вигідні ціни від перевізника Aegean: ціна на переліт із Києва до Парижа – усього лише 57€! Найромантичніша травнева мандрівка вже чекає на Вас.

Як скористатися пропозицією?

Забронювати квитки за промо-ціною зручно через портал aviasales.ru, переліт здійснюється з пересадкою в Афінах. Кількість акційних квитків досить обмежена, тому радимо не зволікати.

За мінімальною ціною доступні перельоти у травні, жовтні й листопаді поточного року. Наприклад, ми обрали для подорожі кінець травня, а Ви вже плануєте свою мандрівку?

Як знайти помешкання в Парижі?

Щоб ніщо не завадило гарно проводити час у Парижі, подбайте про своє помешкання заздалегідь. Наприклад, дешеві варіанти готелів чи хостелів можна знайти на порталах hotelscombined.com або booking.com.

Якщо бажаєте обрати для себе більш комфортний варіант проживання, тоді скористайтеся пропозиціями від travelponey.com, де можна вигідно забронювати готелі середнього й високого класів. За користування сайтом Ви зможете отримати бонус у розмірі $35.

Якщо ж бажаєте відчути справжній дух Парижа, тоді винаймайте приватне житло, наприклад, через портал airbnb.com. І не забудьте про $18 винагороди за своє перше замовлення тут!