Перевізник Polskibus анонсував спекотний літній розпродаж квитків до Австрії, Угорщини й Чехії. Вартість подорожі з Польщі до цих країн стартує від 5 євро!

Як скористатися промо-акцією?

Забронювати й купити квитки за анонсованою промо-ціною можна на офіційному сайті перевізника polskibus.com. Розпродаж триватиме до 25 червня 2017 року, а вибирати для подорожей можна будь-які дати до кінця літа.

У рамках промо-акції пропонуються такі напрямки перевезень: Польща-Австрія, Польща-Угорщина або Польща-Чехія, а от міста – різні.

Ми вже зробили свій вибір, а Ви коли будете мандрувати?

Як вигідно орендувати помешкання?

Як і куди б ви не подорожували, слід заздалегідь подбати про своє проживання. Наприклад, орендувати недорогі місця в готелях чи дешевих хостелах зручно через сервіси hotelscombined.com або booking.com.

Якщо прагнете зупинятися у більш вишуканих умовах для відпочинку, тоді скористайтеся пропозиціями сервісу travelponey.com, де зібрано кращі варіанти для бронювання місць у готелях середнього й високого класу, а також тут Вам нададуть приємну знижку $35 за перше бронювання.

Орендувати приватні будиночки для відпочинку, затишні квартири або кімнати з меблями Вам завжди допоможуть через сервіс airbnb.com, а додатковою Вашою вигодою стане бонус у розмірі $18.