Зустрічайте: актуальні й вельми спокусливі пропозиції від Busfor! Ціни на подорожі до європейських міст знижено до 250 гривень. Вражає, чи не так?

Як скористатися акційною ціною?

Розпродаж триватиме доти, доки в наявності будуть квитки за промо-ціною (їх із кожною миттю все менше!). Для оформлення замовлення достатньо перейти на сайт автобусного перевізника busfor.ua й вибрати відповідний розділ. Щоправда, слід розуміти, що більше 1 квитка придбати за промо-ціною неможливо, і повернення для цих спекотних квитків також не допускається.

Проте ми вже визначилися й замовляємо. А на якому етапі омріяної мандрівки до Європи перебуваєте Ви?

Де розміститися під час подорожі?

Для зручного й швидкого бронювання номерів у недорогих готелях і хостелах доцільно скористатися послугами ресурсів hotelscombined.com або booking.com.

А от за допомогою сайту travelponey.com можна не тільки вдало забронювати місце в комфортному готелі середнього чи високого рівня обслуговування, а ще й зекономити $35 від суми першого бронювання.

Аналогічну вигоду, у розмірі $18, пропонує також портал airbnb.com. Щоправда, на цьому порталі для бронювання доступні виключно приватні житлові помешкання.