Подорожувати автобусом по США й Канаді відтепер приємно й недорого. Поспішайте забронювати автобусні рейси на літо у перевізника Мегабасціни стартують від 1$!

Особливості пропозиції від Megabus

Скористатися пропозицією може кожен, квитки доступні на офіційному сайті компанії-перевізника megabus.com. Промо-акцію приурочено до відкриття літнього періоду автобусних перевезень. Найвигідніший тариф доступний при бронюванні Вами перших квитків на обраний рейс, пропозиція стосується більшості літніх перевезень із датами відправлення до 05 вересня включно. Наприклад, ми вирішили бронювати квитки на середину серпня, а Ви коли вирушаєте?

Додатково при користуванні ресурсом доведеться оплатити 1$ за саме резервування, проте знімається ця сума за всі заброньовані під час замовлення квитки, а не за кожен окремо.

Щоб вигідно дістатися до Канади чи США, звідки розпочинатимете своє автобусне турне закордонними містами, уважно стежте за нашими гарячими промо-пропозиціями!

Як забронювати житло на час подорожі?

Скористайтеся послугами hotelscombined.com або booking.com для бронювання недорогих хостелів і готелів. Готелі середнього класу шукайте на travelponey.com, із бонусними $35 при першому замовленні. Приватне житло – на airbnb.com, зі знижкою $18 для новачків!