Мрієте подорожувати багато й дешево в Німеччині й не залежати від розкладів, графіків і проблем із сусідами-пасажирами? Обирайте зручний сервіс carsharing – усього за 5€!

Як скористатися пропозицією?

Щоб ознайомитися з подробицями пропозиції, слід завітати на офіційний портал сервісу DriveNow goo.gl/w8MSKH.

Фінансові затрати на оренду доволі прості: 4,99€ сплачуєте одразу, при укладанні договору оренди; перші 15 хвилин оренди автівки – безкоштовні, далі – сплачуєте 0,10€ за кожну хвилини оренди.

Сервіс доступний у таких містах, як Берлін, Гамбург, Дюссельдорф, Кельн і Мюнхен.

Як вигідно орендувати житло в Німеччині?

Щоб під час своєї мандрівки Німеччиною Ви знали, де і як зможете зупинитися на ночівлю, радимо Вам подбати заздалегідь про своє житло. Наприклад, Ви можете вигідно забронювати на порталах hotelscombined.com або booking.com недорогі номери в готелях або хостелах, що будуть зручними для Вас щодо місця розташування.

Якщо ж Ви втомилися від виключно бюджетних пропозицій і прагнете знайти щось більш вишукане, тоді завітайте на портал travelponey.com, де Вам запропонують прекрасний вибір серед готелів із лінійки середнього та високого рівня сервісу. На перше замовлення від нового користувача ресурсу буде автоматично нараховано знижку в розмірі $35.

Зробити Ваш відпочинок душевним і домашнім допоможе сайт airbnb.com, де зібрано відмінні пропозиції щодо оренди приватних апартаментів. При першому бронюванні послуг через сервіс Ви отримаєте знижку $18.