О – оптимізуй це. Ранок мого #Santiago_challenge почався ще вночі. І все зразу пішло не по плану.
Багато разів перепаковувала рюкзаки, але навіть Гугл та досвід гір/автостопів не зміг допомогти. Адже погода – не літо. А намет, ноутбук, зарядні пристрої та спальний мішок – вже пристойна вага та об’єм. Вранці все одно виходило три (!) туристичних наплічника/рюкзака. Які, до того ж, ніяк не сполучалися одним із одним. Ремні та кріплення – мій біль, ідеальних так поки що й не знайшла.

Тут почався мій шлях #SantiagoDeCompostela. На перехресті із двома круїзними лайнерами. Тобто, звідси тільки пішки + ще одна незвична умова. — в Lisbonne (Lisbon, Portugal).

Та після безлічі спроб я зрозуміла, що навіть якщо буду стрибати на валізах, компресія більшою не стане.
А потрібно було лише:

 • ще викинути зайве, решту залишити у Ліссабоні для пересилання до мого фінального пункту призначеення. А це вже включає в себе безліч підпунктів: домовитися, знайти, де залишити. Велика дяка Світлані Романовій за допомогу <3. А ще хлопцю Кала із Індії, який, не дивлячись на заборону свого босса, дозволив залишитии речі в крамниці. Вперше мене побачивши #круті_люди_навколо
 • замінити об’ємні речі на аналогічні меншого розміру та ваги, що дуже непросто. Тобто, знайти, вибрати, придбати. І все дуже швидко.
  Є така мережа “Декатлон” – там майже все для спорту. Тільки одне але. Мені так і не змогли пояснити різницю між аналогами, були повільні як ото в тому мультфільмі. Це була майже гра у “крокодила”. Хоча я вивчила багато нових слів португальською із написів на бірках.

 • А на світлині мій герой дня – Жозе. Ми годину вигадували та в’язали вузли, як прилаштувати всю систему до рюкзака. І таки зробили це! Уявила, що ще вивчу за такий місяць))
  Вже до вечора #дівчиназмарсу виповнила обидва суперпункта, навідкривала для себе цікавих подвір’й, нарахувалася сходинок та підйомів. Зустріла два лайнери, де і стартувала офіційно із свого пункту А.
  Та… Через багато підйомів (привіт, зручне взуття) вже вверечі була біля дому, звідки вийшла вранці))
  Як і що було далі – у наступній серіх. А стежити у реальному часі за переміщеннями можна на моїй сторінці у Фейсбук #girlFromMars #SantiagoDeCompostela #piligrims