Саме від сьогодні автобусні квитки стають неймовірно дешевими – завдяки перевізникові Busfor! За 200 гривень можна як мандрувати Україною, так і відвідати сусідню Польщу.

Як скористатися пропозицією?

Повний перелік напрямків, кількість доступних квитків за акційною ціною та дати відправлення зібрані в окремому розділі. Наразі на сайті перевізника представлено близько 15 популярних напрямків пасажирських перевезень. Знижка на маршрути Україною коливаються в межах від 10 до майже 50%, а квитки до Польщі можна придбати з максимальною знижкою у 80%!

Радимо не вагатися, а бронювати місця й збиратися у веселу подорож.

Як вигідно орендувати житло?

Щоб Ваш відпочинок пройшов якнайкраще, заздалегідь оберіть помешкання, що задовольняло б Ваші смаки й гаманець. Наприклад, можна скористатися послугами сайтів hotelscombined.com або booking.com, де зручно підбирати недорогі готелі чи хостели.

Якщо Ваш бюджет на відпочинок не вельми скромний, тоді можете сміливо використати пропозиції ресурсу travelponey.com. Саме тут Вам запропонують найкращий вибір готелів високого й середнього класу та ще й нададуть знижку $35 за перше замовлення.

А от бронювати приватні помешкання найбільш вигідно через портал airbnb.com, де всім новим користувачам пропонується бонус у сумі $18.