Автобусний перевізник Busfor анонсував акцію, дія якої починається просто зараз, а триватиме до кінця червня 2017 року! Пропозицію приурочено до відкриття нового маршруту Київ-Вільнюс, Вільнюс-Київ. У рамках акції кожен мандрівник може отримати знижку до 30% на подорож до Литви!

Як скористатися пропозицією?

Квитки на рейси Київ-Вільнюс, Вільнюс-Київ за анонсованою ціною уже доступні на сайті busfor.ua.

Максимальну вигоду, знижку 30% на кожен квиток, отримають користувачі, які першими забронюють місця на рейси Київ-Вільнюс, Вільнюс-Київ за датами відправлення із 25 травня до 31 травня. Ми вже все встигли, а Ви досі ще вагаєтеся?

Знижка 25% надається на рейси з 26.05 до 30.06 за умови, що квитки бронюються за тиждень і більше до відправлення.

Знижка 15% перевізником надається на одноразове бронювання 3-ох і більше квитків із датами відправлення 25.05 до 30.06. Не пропустіть свою мандрівку!

Як вигідно забронювати житло у Вільнюсі?

Щоб вигідно вирішити питання з житлом на час Вашої подорожі, пропонуємо звернутися за допомогою на портал hotelscombined.com або booking.com. Обидва сайти запропонують Вам кращі ціни на бюджетні місця в готелях чи хостелах.

Готелі вищого рівня завжди зручно обирати на сайті travelponey.com, де кожному новому користувачеві ще й нададуть знижку в сумі $35 за користування сервісом.

Місця у приватних будинках, окремі квартири чи кімнати з меблями Ви зможете забронювати через сервіс airbnb.com, який подарує всім новачкам вигоду в розмірі $18!