Фантастична природа країни-сусіда приваблює туристів. Більше 50 озер, площа більше 130км2. Аутентична природа, клімат, фауна.

 

 

браславские озера с высоты

 

 

Як доїхати

Нагадуємо, у Білорусі з Україною безвізовий режим, тобто для відпочинку вам достатньо мати загранпаспорт.
Доїхати туди можна на поїзді до Мінська або до Полоцьку. Ціна від Києва буде 350-400 грн в один бік. Їхати можна з пересадкою у Гомелі (в дорозі 1 день 10 годин) або у Могилеві ( в дорозі 18 годин).

На автомобілі відстань Київ – Брацлавські озера буде до 800 км.

 

 

Відпочинок на озерах

Брацлавські озера – справжній заповідник на кордоні з Латвією. Тут суворо заборонено зупинятися де завгодно, палити вогнища або ще щось. Якщо ви хочете зупинитися та відпочити в лоні цієї вражаючої природи – без проблем. На ваш вибір – бази відпочинку або туристичні стоянки.

 

браславские озера2

 

 

 

Туристичні стоянки

Для шанувачів активного відпочинку зробили такі стоянки. Вони вже обладнані бесідками, місцями для вогнища, туалетами, сміттєзбірниками та трапами до води. Таких стоянок тут багатенько, та і по цінам вони відрізняються. Кожна стоянка приватна розрахована на 1-20 чоловік. Є группові – до 200 чоловік. Вартість за добу на приватну стоянку від 300 грн до 1400 грн, що для великої компанії копійки.

 

турстоянка

 

 

 

Бази відпочинку

Тут можна орендувати простенький будиночок для спокійного відпочинку в Білорусі за 200-830 грн/добу або коттедж за 100-3800грн/добу. Будиночки тут охайні, схожі на дачу. А ось коттежді реально відрізняються обсягом, фаршем, ремонтом.

 

slobodka_00

 

Є запропоновані дитячі майданчики, більярд, сауна та баня, майже всюди телевізори та інше. Інтер`єр всюди різний, але свіжий та охайний. Загалом, облаштунок не з часів радянського союзу.

 

braslav-3

 

 

 

Полювання, рибалка

Тут це є, та навіть дозволено. Але не всюди (на деякі частини Брацлавських озер діє заборона), тому треба купляти спеціальний дозвіл, де буде все розписано. Адміністація природоохоронного закладу також займається екологічним просвітництвом в Білорусі – є екскурсії, екологічні стежки.

braslavskie-ozera

 

 

Отже, Брацлавські озера – варіант, де провести віпустку, вікенд та гарно відпочити. Чи були ви в цій частині Білорусі? Які особисто ваші враження із подорожі?

 

 

брацславські озера

 

foto_braslavskie-ozera-3

 

базаотдыха