online-flight-booking-600x369

 

Здавалося б, що може бути простіше, ніж зарезервувати готельний номер або квитки на сайті? Однак навіть у такій справі є підводне каміння. Виявляється, системи бронювання в Інтернеті можуть нас обдурити. На які саме хитрощі йдуть сайти та як оминути всі пастки, роблячи замовлення в Мережі, знає 1dollar.

 

Хитрість 1. Ціна-хамелеон.

Скажімо, ви натрапили на досі не відомий вам сайт і знайшли там авіаквитки за прийнятною ціною. Проте ви не звикли приймати необдумані рішення, тому заходите на знайомі веб-сайти і моніторите, що пропонують вони. Переконавшись, що перша пропозиція була найвигіднішою, ви повертаєтеся на перший сайт. А ціна вже зросла! Як уникнути такої прикрості? Здійснюйте пошук, увімкнувши в браузері режим «інкогніто». Тоді системи бронювання не зможуть прослідкувати, на яких сайтах ви побували.

Хитрість 2. «Залишилося всього 1 місце!»

Багато сервісів із бронювання готельних номерів пропонують «унікальну» можливість замовити кімнату «за неймовірно низькою ціною», мовляв, вона лишилася одна-єдина. Не поспішайте бронювати такий номер. Краще напряму зв’язатися з готелем чи хостелом та запитати про вільні номери. Швидше за все, виявиться, що пропозицій більш ніж достатньо, і всі кімнати коштують стільки, скільки й «остання».

Хитрість 3. Ставка на лінивого користувача.

Трапляється, що юзер відкриває першу сторінку, бачить більш-менш прийнятну пропозицію й одразу ж робить замовлення. Якщо у вас купа зайвих грошей ­– будь ласка, чиніть саме так. Однак перегляньте решту сторінок, і виявиться, що там є не менш якісні, проте дешевші пропозиції. Чому так? Просто Інтернет-системи отримують процент від продажу, тому перші результати пошуку навряд чи будуть найвигіднішими для користувача.

Хитрість 4. Ніхто не любить спонтанність.

Праведне бажання придбати квитки і більше не хвилюватися про організаційні питання може зіграти з вами злий жарт. Якщо бронювати квиток на точну дату, його вартість може бути дещо завищеною. Існує 2 виходи з ситуації. Перший ­– замовляйте квиток заздалегідь, десь за 3-6 місяців. Однак така можливість не завжди є, тому скористайтеся функцією «плавучих дат», коли ви бронюєте квиток не на конкретний день, а на приблизну дату (+/-3 дні). У такому випадку квитки коштуватимуть дешевше.

Хитрість 5. «Елітний користувач»

Якщо ви користуєтеся технікою Apple, будьте готові, що цінові пропозиції для вас і, скажімо, власника комп’ютера чи телефону іншої фірми будуть різнитися. Причому не на вашу користь. Власники девайсів Apple вважаються «елітними користувачами». Мовляв, якщо можеш дозволити собі iPhone, то не скупися на квитки. Як обійти цю пастку? Використовуйте безкоштовні проксі-сервери (список країн, які надають безкоштовні проксі, є у вільному доступі в Мережі).

d5bbc2b9dde1e3c9_shutterstock_95038036.jpg.xxxlarge_2x

Сподіваємося, що поради від 1dollar допоможуть уберегти ваші кошти та нервові клітини 🙂