Один із найбільших автобусних перевізників компанія Ecolines анонсував про строковий розпродаж на квитки за напрямком Варшава – Берлін.

Так, перевізник пропонує промо-ціну на білет всього за 29 злотих в одну сторону (близько 6,86 євро). Варшава Берлин 19 вапр. 29 злот У зворотньому напрямку перевізник пропонує скористатись акційною пропозицією – білет можна придбати за 27 злотих (близько 6,39 євро).Берлин Варшава 21 апреля 27 злотых

Увага: розпродаж триватиме лише сьогодні, до кінця для, ціна актуальна для поїздок з 10 по 28 квітня. Поспішайте із бронюванням, кількість акційних білетів обмежена.

При виборі квитків та оплаті обов’язково обирайте валюту польський злотий– тільки так надається знижка на білети.

Цікаві місця Берліна

Гуляючи вулицями німецької столиці, Ви обов’язково зустрінетесь із ведмедями! Вражені? Між тим, ведмідь став символом Берліна майже 800 років тому. Його зображення зустрічається на печатці Берліна ще з XIII сторіччя. медвежата БерлинаВедмедики Бадді вперше постали перед жителями і гостями міста в рамках міжнародної виставки 2001 року, що пройшла під девізом “Мистецтво і толерантність”.

Поціновувачам мистецтва та архітектури рекомендуємо відвідати Бранденбурзькі ворота, що знаходяться в серці столиці на Паризькій площі. Ця пам’ятка є візитною карткою Берліна. Ворота були зведені за наказом німецького короля Фрідріха Вільгельма Другого в 1791 році. Їх будівництво велося протягом 3 років, а керував ним архітектор Карл Готтард Ланґганс. Саме він спроектував цю тріумфальну арку, взявши за зразок парадні ворота Афінського акрополя. За первинним задумом, вони повинні були стати символом миру.Бранденбургские_воротаСьогодні пам’ятку відвідують не тільки туристи, а й місцеві мешканці – вони приходять до Зали мовчання в північному крилі воріт, щоб зайвий раз згадувати свою історію і уроки, які вона підносить.

Не залишить байдужим і Берлінський кафедральний собор. За задумом архітекторів Берлінський кафедральний собор повинен був стати головною церквою всіх європейських лютеран. Всупереч протестантським вченням, собор вийшов дуже багатий і яскравий.Berlin catherdral church

За наявності часу, рекомендуємо відвідати й інші видатні пам’ятки архітектури в місті – Колону перемоги (Siegessäule), Замок Шарлоттенбург (Charlottenburg Palace), івідвідати чудову Берлінську оперу (Berlin State Opera) та оцінити архітектуру Гамбурзького вокзалу в Берліні (Hamburger Bahnhof Berlin).

Для того, щоб віддати данину трагічній історії, рушайте до будівлі Рейхстагу. Будівля була зведена в кінці 19 століття в еклектичному стилі ренесансу і бароко, і саме звідси, з балкона Рейхстагу, в 1918 році Німеччина була оголошена республікою. Будучи зруйновану в кінці війни, будівля стала символом перемоги над фашизмом.

За бажання побачити неформатний Берлін – рушайте у район Фрідріхсхайн (Friedrichshain). Молодь приїздить сюди з усіх куточків світу, дехто навіть залишається тут жити назавжди. Жителі окремих кварталів Фрідріхсхайні дозволяють собі жити без правил – влаштовують «дні неслухняності», вважаючи що в ці дні можна робити абсолютно все, що прямим текстом не заборонено. Тут Ви побачите найбільшу галерею графіті просто неба – 1,5 км Берлінської стіни, що залишились після об’єднання, розписані шедеврами графіті!

Фридрихсхайн

Де зупинитись у Берліні

Широкий вибір бюджетних готелів пропонує сервіс hotelscombined.com а також booking.com. Сервіси пропонують лише перевірені готелі, а варфанти знайдуться на будь-який бюджет.

Готелі середнього та високого класу рекомендуємо обирати на сервісі travelponey.com (отримайте 35 $ на перше бронювання тут).

Для підбору квартири, будинку або кімнати в оренду, радимо скористатись сервісом airbnb.com та даруємо 18 $ для нових користувачів.