airbaltic1

Weekend Sale від латвійського лоукосту airBaltic. Квитки з Латвії в Європу від 29 EUR, з Києва від 35 EUR. Поспішайте, забронювати квитки за акційною ціною можна лише до 17 серпня!

 

Придати квитки можна на сайті airBaltic. Для того щоб швидко знайти найнижчі тарифи за напрямками які вас цікавлять користуйтеся календарем низьких тарифів.

  • · придбати квитки можна з 15 по 17 серпня 2014 року;

  • · подорож має відбутися в період з 01.09 до 31.10.2014 року;

  • · акційна пропозиція розповсюджується лише на переліт за тарифом Basic;

  • · кількість місць за акційним тарифом обмежена;

Серед акційних напрямків особливо цікавими видаються (вартість перельоту в один бік) Вільнюс від 35 EUR, Стокгольм від 69 EUR, Берлін від 80 EUR, Париж від 96 EUR та Відень від 99 EUR. Зверніть увагу на те, що всі рейси відбуваються з пересадкою в Ризі (Латвія).

 

airbaltic

Корисні посилання для організації подорожі

hotels.1dollartrip.com – пошук та порівняння найкращих цін на готелі, апартаменти та хостели більше ніж на 300 туристичних сайтах.

 

airbnb.com – зручний пошук апартаментів, квартир та кімнат. Великий вибір, гарантії бронювання та безпеки, реальна система оцінок та відгуків. Отримайте 26 USD на першу подорож з Airbnb.com.

 

hoteltonight.com – сервіс для бронювання “гарячих” готелів, 25 USD на перше бронювання. Користувати сервісом можна лише на мобільних пристроях.