Неймовірний розпродаж на перельоти Київ-ОАЕ від перевізника Air Arabia: за 160 євро можна злітати туди й назад! Доступні для бронювання рейси з липня по вересень.

Як скористатися пропозицією?

Обрати свої дати мандрівки й забронювати потрібні рейси можна на порталі airarabia.com. Рейси виконуються з аеропорту Бориспіль, а прибуття – у Шарджу. До ціни квитків включено переліт і багаж, усе інше – за доплату.

Щодо часового діапазону, то доки мінімальні ціни наявні на перельоти з липня по вересень поточного року. Ми вже летимо, а Ви?

Як вигідно обрати житло?

Щоб під час Вашої мандрівки не доводилося відволікатися на якісь організаційні питання, потурбуйтеся заздалегідь про те, де ж саме будете проживати ввесь цей час. Наприклад, Ви можете вигідно орендувати місця в недорогих, але затишних готелях чи хостелах. Зробити це найпростіше через портали hotelscombined.com або booking.com.

Якщо ж прагнете, щоб єдиним і найприємнішим Вашим заняттям став комфортний відпочинок, тоді слід орендувати номери в готелях середнього або високого рівня через сервіс travelponey.com, де кожному новому користувачеві подарують знижку в розмірі $35.

Проживання в приватних будинках чи віллах, а також оренда мебльованих квартир і кімнат – цими питаннями займається портал airbnb.com, послугами якого можете вперше скористатися зі знижкою $18.