Реклама на сайті

1dollartrip.com – це місце, де зібрані найкращі пропозиції авіакомпаній, готелів чи туристичних компаній, поради та рекомендації досвідчених мандрівників як подорожувати більше та дешевше.

 

Хто наша аудиторія? Це люди різного віку, які активно цікавляться туризмом та подорожами. Наш сайт для них – це те місце, де можна знайти інформацію як заощадити на подорожах та отримувати більше за ті ж самі кошти. Саме тому реклама на нашому сайті – це можливість для вас звернути на себе увагу цієї чудової аудиторії, яка збільшується з кожним днем. Наразі відвідуваність проекту становить понад 1000 людей щодня. Наша аудиторія – це живі люди, вони обговорюють пропозиції в соціальних мережах, користуються та діляться ними.

 

Спеціальні проекти

 

Якщо замовлення платних публікацій – не для вас, то ми можемо запустити спецпроект, в якому ви стаєте спонсором контенту на нашому сайті. Для прикладу, ми можемо створити для вас серію публікацій, яка буде близькою по тематиці для вашого бренду, і підтримати її всіма своїми засобами промо – банерами та соціальними мережами. Вартість спецпроектів, тематика та обсяг обговорюється індивідуально.

 


Пишіть нам: 1dollartrip@gmail.com