Туризм в Африці не так вже поширений, хоча тут точно є на що подивитися. І зазвичай ви почуєте від близьких та друзів: “Хіба ти crazy, Африка ж небезпечна!” Але там є на що подивитися, і можна подорожувати безпечно, якщо знаєш фішки. Тому ми розпочинаємо серію статей про цю надзвичайну частину планети.

 

Afrika2

 

Африка – другий за величиною континент, ⅕ всієї суші. Тут дуже мало міст – менше 30% від усієї території, низька щільність населення. Так що уявлення про відпочинок в Африці в сафарі, серед диких тварин та незайманої цивілізацією природи, точні.

 

people

 

Що цікаво, на африканському материку немає як такої єдиної мовної групи. Величезна кількість місцевих діалектів змішалися з мовами колонізаторів. Що вже говорити про те, що в африканських країнах існує 32 мовні сім’ї. Найпоширеніші мови із загальнодоступних тут англійська, арабська, португальська, французька.

Фішка №1: знання будь-якої з цих мов точно буде на руку туристові.

 

 

safari

 

Поїхати в Африку буде гарною ідеєю, якщо ви любите екстрім, дику природу, нестандартний туризм. Для тих, хто віддає перевагу комфорту, затишку, Африка точно не підійде. Тільки подорожуючи Африкою можна побачити диких тварин у природному середовищі існування, подорожувати на авто або байку пустелею, побачити заходи сонця екзотичної краси, познайомитися із незрозумілою нам культурою та стилем життя.

Фішка №2: хоча у Африці начебто завжди спекотно, все ж таки дізнайвайтеся, у який період ви їдете. Адже можна доїхати до водоспаду Вікторія і через сезон засухи, не насолодитися ним.

 

africa

 

Африка – чудова та прекрасна чекає на вас. Далі буде.