Друзі, ловімо розпродаж від автобусного перевізника LEO Express!

Компанія пропонує здійснити подорож зі Львова до Праги за ціною 4,8 євро в одному напрямку. Чудова пропозиція для бюджетної подорожі до Праги!

Квитки за такими цінами є на різні дати з середини вересня і до кінця жовтня.

Приклад бронювання квитка замаршрутом Львів – Прага за 4,8 євро .

Квитки за такою ціною можна купити і в зворотньому напрямку.Крім того, акція діє на напрямок зі Львова до Кракова. Квитки в одну сторону також коштують 4,8 євро. Обирайте цікаві дати та маршрут на сайті автобусного перевізника www.le.cz. Обирайте українську мову меню та легко бронюйте квитки.

Проте покваптесь із бронюванням, адже квитки за промо-ціною розкуповують дуже швидко.

Що подивитись у Празі?

Прага – дивовижно гарне місто, багате цікавими місцями та важливими культурними й історичними пам’ятками.  Прибувши до Праги, перший день рекомендуємо розпочати зі знайомства з історичною частиною міста. Завітайте до Старомістської площі та прогуляйтеся по її околицях. Саме в цій частині міста можна в повній мірі відчути неповторну атмосферу Праги з її середньовічної казкової архітектурою..Вона вважається справжнім серцем столиці і вражає уяву своєю величчю і красою.

Де розташуватись у Чехії?

Готельні номери, гестхаузи або хостели за розумними цінами можна знайти на ресурсах hotelscombined.com та booking.com.

Знайти готель високого класу легко за допомогою сервісу travelponey.com, і в подарунок отримайте 35 $ на перше бронювання.

Орендувати квартиру, будинок або кімнату радимо на airbnb.com та даруємо 18 $ для нових користувачів.