679_Budapest-Danube-Day-Cruise-with-Lunch-or-Drinks-960x440

Для мисливців за дешевими квитками ми розпочинаємо рубрику “Календар низьких цін” по основних бюджетних напрямках які обслуговує Wizz Air. Щоденно або ж періодично ми будемо публікувати календар дешевих квитків по певному напрямку щоб полегшити вам пошук та вибір найкращих квитків для подорожей. 

 

Розпочинаємо нашу рубрику з календаря дешевих квитків за напрямком Київ – Будапешт – Київ, поки що найбільш бюджетним який пропонує авіакомпанія для польотів з України.

 

“Календар низьких цін” складається на всі доступні в системі бронювання перевізника дати, ми не відсортовуємо їх поки що за сезонністю хоча плануємо це робити в майбутньому. Вказана вартість для членів Wizz Discount Club, в майбутньому буде також вказуватися стандартна вартість.

 

Відправлення Прибуття Виліт Повернення Вартість
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Sun, 18 Jan 15:25 Sat, 24 Jan 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Mon, 19 Jan 15:25 Sat, 24 Jan 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Mon, 19 Jan 15:25 Thu, 22 Jan 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Sun, 18 Jan 15:25 Thu, 22 Jan 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Thu, 15 Jan 15:25 Thu, 22 Jan 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Wed, 21 Jan 15:25 Sat, 24 Jan 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Mon, 19 Jan 15:25 Fri, 23 Jan 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Sun, 18 Jan 15:25 Fri, 23 Jan 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Sun, 1 Feb 15:25 Sat, 7 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Wed, 28 Jan 15:25 Tue, 3 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Tue, 27 Jan 15:25 Tue, 3 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Thu, 5 Feb 15:25 Tue, 10 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Mon, 2 Feb 15:25 Sat, 7 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Sun, 1 Feb 15:25 Wed, 4 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Wed, 28 Jan 15:25 Wed, 4 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Sun, 8 Feb 15:25 Wed, 11 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Thu, 5 Feb 15:25 Wed, 11 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Mon, 2 Feb 15:25 Thu, 5 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Sun, 1 Feb 15:25 Thu, 5 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Wed, 4 Feb 15:25 Wed, 11 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Wed, 4 Feb 15:25 Tue, 10 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Wed, 4 Feb 15:25 Sat, 7 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Mon, 2 Feb 15:25 Fri, 6 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Sun, 1 Feb 15:25 Fri, 6 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Mon, 9 Feb 15:25 Thu, 12 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Sun, 8 Feb 15:25 Thu, 12 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Thu, 5 Feb 15:25 Thu, 12 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Mon, 16 Feb 15:25 Thu, 19 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Mon, 16 Feb 15:25 Fri, 20 Feb 12:20 410.96 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Sun, 16 Nov 15:25 Thu, 20 Nov 12:20 495.90 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Fri, 16 Jan 15:25 Thu, 22 Jan 12:20 495.90 UAH
Kiev (Zhuliany) (IEV) Budapest (BUD) Fri, 16 Jan 15:25 Fri, 23 Jan 12:20 495.90 UAH