Автобусний перевізник DeinBus розпочав акцію – 10 тисяч безкоштовних квитків по Німеччині. Крайній термін дії акції – до 17 січня, але акція закінчиться тоді, коли закінчаться безкоштовні квитки.

DeinBus

Розпродаж діє на такі напрямки:

  • Із/до Кельна: Кельн-Мюнхен, Кельн-Франкфурт, Саарбрюккен-Кельн, Тюбінген-Кельн, Вюрцбург-Кельн.
  • Із/до Мюнхена: Мюнхен-Франкфурт, Мюнхен-Вюрцбург.
  • Інші напрямки: Фрайбург-Констанц, Тюбінгер-Франкфурт.

Приклад бронювання квитків (напрямок Кельн-Франкфурт, 13 січня 2016):

koln-frankfurt

Зверніть увагу! Бронювання можливе лише із банківською картою (Visa, MasterCard, PayPal, iDeal, Sofort). Квиток на автобус безкоштовний, але у разі нез’явлення пасажира з рахунку буде списано 10€. Оформити відміну можливо, але не пізніше, ніж за добу до виїзду.

Статті про Німеччину можна знайти тут, а ознайомитися із іншими акційними пропозиціями у окремій категорії.

 

 

 

Дешеве житло у Німеччині

Зазвичай, у німецьких містах є, на що подивитися та є, де зупинитися за розумні гроші. Поділимось деякими ресурсами, якими користуємось особисто ми.

Коли нас питають, як зупинитися закордоном безкоштовно, ми радимо одне – каучсерфінг. Про те, що це таке, досвід туристів та поради, читайте у статті за лінком.

 

koln germany

 

Якщо із якихось причин цей варіант вам не підходить, то скористуйтеся одним із наведених нижче варіантів.

Якщо хостел, то booking.com. Цей ресурс включає в себе безліч функцій та підфункцій, але найзручнішими (на наш погляд) є можливість налаштувати фільтри під себе, наявність відгуків туристів до кожного закладу, відображення рівня зайнятості (а отже і цін) на найближчі дати та, звичайно, конкурентні ціни.

Готелі різного рівня – на hotelscombined.com. Тут є тільки готелі та деколи трапляються іншого формату заклади (вибір хостелів, пансіонів, гестхаузів і так далі не йде в порівняння із попереднім джерелом). Що стосується цін на готелі – вони тут однозначно дешевші за конкурентів.

 

Germany. Hesse. Frankfurt am Main

 

Готелі високого класу? На них так само можна зекономити! Відвідайте travelponey.com, скористайтесь акцією або знайдіть 5* готель за промо-ціною 3* готеля. До речі, якщо ви ще не бронювали нічого через цей ресурс, то зареєструйтесь та отримайте $35 знижки на перше замовлення!

Для оренди приватного житла (кімната, квартира, будинок) завітайте на airbnb.com. Тут є великий вибір різноманітних житлових площ від власників. На цьому ресурсі так само, як і на попередньому, є подарунок читачам – $20 за реєстрацію на ресурсі!

 

 

Тож подорожуймо більше, а платімо менше із 1dollarTrip 🙂

 

вк инстаграм фб