Один із варіантів, як знизити вартість своїх мандрівок – заробляти під час подорожі. Ми вже писали про те, ким треба працювати, щоб жити, подорожуючи.

Тепер поділимось із вами ще одним, менш тривіальним варіантом. Заробляти у подорожах вам допоможе сервіс Sopotra.

 

Принцип роботи Sopotra

Портал пропонує послуги перевезення документів та пакунків із/до різних країн.

 

Навіщо це замовнику?

Якщо вам потрібно замовити щось або вислати до іншого населенного пункту, ви можете скористатись послугами сервісу Sopotra. Зареєструйтесь на порталі, знайдіть того, хто їде у потрібному вам напрямку, та перешліть пакунок дешевше, ніж поштою!

Щоб бути впевненим у цілосності вантажу, всі виконавці-перевізники на сайті проходять повну реєстрацію із завантаженням документів, підтверджуючих особу.

 

sop1

 

Навіщо це туристу?

Подорожуєте або просто їдете у відпустку? Візьміть із собою теку із паперами або пакунок та відвезіть на відпочинок до іншого міста. За один маршурт можна заробити до 50 євро!

Для того, щоб щось заробити із цим сервісом, турист реєструється на порталі, як перевізник. Не лякайтеся, що сайт вимагає скріни паспорта – це для впевненності замовника, що його вантаж нікуди не подінеться. Sopotra не використовує дані у інших цілях.

 

 

Sopotra в межах свого міста

Також на цьому ресурсі є задачі в межах міста. Реєструйтесь на ресурсі та замовляйте послуги або виконуйте замовлення, не виїзжаючи нікуди із рідного міста. Замовлення зазвичай невеликі та прості, типу як доставка квітів, водій на день.

 

 

Вартість послуги/розмір гонорару

Замовник та виконавець домовлюються самостійно, але при виставленні/прийнятті замовлення обидва виставляють свою ціну.

Адміністрація ресурсу рекомендує порівнювати ціни на Sopotra із популярними ресурсами експрес-доставки, наприклад, DHL, FedEx та інші.

 

sop2

 

 

Ось такий спосіб бюджетно подорожувати. Чи користувались особисто ви сервісом Sopotra або подібними?